Loading...
Titulli Greta Koci - Aman
Ndëgjuar 2,500,778
Shkarkuar 18,429
Pëlqyer 12,090
Publikuar 02/02/2019

Download

Informatat e këngës
#GRETAKOCIAMAN #AMAN
Instagram:https://www.instagram.com/gretakoci1
Get the Single here: http://smarturl.it/gretakociaman
SPOTIFY:http://smarturl.it/gretakociaman/spotify
Deezer: http://smarturl.it/gretakociaman/deezer
ITunes:http://smarturl.it/gretakociaman/iTunes
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage
#Jimmyonthebeat
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store