Loading...
Titulli Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla
Ndëgjuar 8,516,933
Shkarkuar 53,771
Pëlqyer 36,950
Publikuar 02/02/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Valla
Music By Irkenc Hyka
Mix & Master Co produced by Dj Jojo
Lyrics By Gent Fatali
Video By Max Production

Connect with Irkenc:
https://www.instagram.com/irkenc.hyka/
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store