Loading...
Titulli Blero ft Gasso X Fissi - FALJA
Ndëgjuar 1,354,124
Shkarkuar 21,336
Pëlqyer 5,404
Publikuar 03/02/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Blero ft Gasso X Fissi - FALJA
Muzik: Fissi & Doni
Text: Fissi & Gasso
Klarinet: Ragip Kosumi
Style: Mr. Rex
Producent Executiv: Blero Muharremi
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store