Loading...
Titulli Labinot Rexha ft Dardan Gjinolli - Ajo
Ndëgjuar 23,778
Shkarkuar 6,839
Pëlqyer 378
Publikuar 03/02/2019

Download

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip
Muzic & Lyric: Granit Gashi (MassiveProducion)
Video: LoniProducion
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store