Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Titulli B2N ft Elona Sinani - Shen Valentin
Ndëgjuar 443,369
Shkarkuar 9,973
Pëlqyer 6,842
Publikuar 05/02/2019

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/b2n_beatz
https://www.facebook.com/B2N.Beatz

Music & Lyrics: B2N
Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov

u bon muaj qe jemi ndar
shum muaj syt pa ti par
buzet e tua pa i puthur
ne gjirin tend pa u strukur
eci ne rrugen e zbrazur
me shpirtin e plasur
pran meje kam vec hijen
qe me kujton vetmin dhe dhimbjen.

Shen Valentin, nuk ka per mua
nuk e kam ate qe dua
trendafilat ne duar i mbaj
Si dashuria jon u than
se ti je larg,larg,larg
se ti je larg,larg,larg
se ti je larg,larg,larg
shum larg...

diellin e more me vete
mua me le ne shi
cdo dit esht bardh e zi
qe diten kur ike ti
Ndjehem i lodhur i rraskapitur
kembet me nuk me mbajn
shpirt dhe zemer grrisur
sepse edhe burrat qajn

Shen Valentin, nuk ka per mua
nuk e kam ate qe dua
trendafilat ne duar i mbaj
Si dashuria jon u than
se ti je larg,larg,larg
se ti je larg,larg,larg
se ti je larg,larg,larg
shum larg...
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep