Loading...
Titulli Sefe Duraj ft Shemi - Nje kenge sa nje Jete
Ndëgjuar 619,301
Shkarkuar 14,963
Pëlqyer 2,702
Publikuar 09/02/2019

Download

Informatat e këngës
Teksti & muzika: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ermal Krasniqi
Gitarë: Astrit Stafaj
Qifteli: Burim Krasniqi
Videoklipi: Flamur Thaqi

I(Shemi)
Do t'kendoj deri sa t'vdes
Kengen e kam t'vetmen shpres
Kam kenduar rock and roll
Per Shqipni e per Kosove

II (Sefa)
Kam kenduar per dashni
Per shume zemra qe jane thy
Kanga jone kurre ska me vdek
Do t'jetoj gjithmone per jete

Ref:( Bashk)
Per shoqni, per dashni
Per kosove e per Shqipni
Kanga jone kurre ska me u nal
N'amerike, n'gjermani
Knojna kange me qifteli
Zemrat mbushen plot me mall

III(Sefa)
Jane shkri malet me debor
Po ku je moj diaspor
A do t'vini ne atdhe
Ku jem rrit e ku jem le

IV(Shemi)
Po ku mbete moj rini
Po ku jeni shokt e mi
Vllezer motra gurbetqar
Nje dit krejt kena me ardh

Ref:(Bashk)
Per shoqni, per dashni
Per Kosove e per Shqipni
Kanga jone kurr ska me u nal
N'amerike, n'gjermani
Knojna kange me qifteli
Zemrat mbushen plot me mall
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store