Titulli Blerimi - Kur dal
Ndëgjuar 830
Shkarkuar 988
Pëlqyer 0
Publikuar 04/12/2017

Informatat e këngës
Klikoni SUBSCRIBE per te na ndjekur ne vazhdim :)
Shiko dhe: Shqiptarë të famshëm në botë - Pjesa 1
https://www.youtube.com/watch?v=wcjEqK7vF7Y
.
.
.
.
.
pa rendesi
Topalli përlotet në studio Thyhet miti i gruas së hekurt ne politike
Këngëtarja tregon hapur pse ndërpreu bashkëpunimin me kantautorin e njohur
'Ça the ti?' Gafa e Bes Kallakut në 'Kënga Magjike' që shokoi Ardit Gjebrean
Çmendet moti/ Ja harta e zonave do të përfshihen nga shtrëngata shiu dhe reshje bore
Bes Kallaku dhe Erion Isai së shpejti me emision të tyrin në TV Klan?
Zbulohet lidhja e Fatmir Hysenbelliut me modelen e njohur shqiptare
Ekzekutimi mafioz i Aleksandër Ndokës, çfarë dëgjuan familjarët?
Jolie thotë se hyri në aktrim për borxhin e nënës
E mira Adel!-
Luana dhe Beyonce bëjnë xing me të njëjtin fustan/ Moderatorja: Unë e vesha e para
Alketa Vejsiu shfaqet pa pikë grimi dhe ju s’keni për t’u besuar syve
Protestë në Shkodër kundër Edi Ramës: Ja çfarë ndodhi …
Ta gëzosh Enca :) shumë e bukur!!
Arti shqiptar në zi: Ndahet nga jeta aktori i njohur Blerim Peci
Shuma marramendëse parash, Noizy publikon paratë e fituara nga koncertet
Reperi Cozman na prezanton motren e tij ! Sa ngjajne .
Thas plot me para gjate koncertit te kengetarit shqiptar !
Nuk shkoi në finalen e ‘Këngës Magjike’ , shpërthen këngëtari : çdo gjë është e shitur !
Ermal Mamaqi ngacmon Seldin , Mimoza xheloze për mashkullin e saj !
Keto 2 çifte nuk mund t’i ndaj dot askush!
Kosovari e gjen veten në fotografinë e fëmijërisë të gruas së tij (Foto)
Jam bërë e pangopshme në mardhenje intime
A mund t’i marr dy burra?
Atë që nuk ma ofroi burri ma ofroi fqinji!
Ia dhashë virgjërinë vetëm pse kisha interes
20 vjet e tradhtova burrin
Nuk e dinit, por ky është djali i Çun Lajçit, vëllau i Bubulinës
“Arratisja e ëmbël” e Adelinës dhe Valit
Komentuesja e “masakron” Leartën, ja çfarë i shkruan...
A janë ndarë Tuna dhe Patrisi, Roberti sqaron gjithçka
A është kjo arsyeja e vdekjes së aktorit, Blerim Peci?
Jeta dhe vepra e aktorit Blerim Peci
Kjo është ora kur varroset aktori Blerim Peci
Fjalët emocionuese të bashkëshortes, pas vdekjes së Blerimit
Bashkëpunëtorët ngushëllojnë aktorin e njohur me dhimbje dhe pikëllim të thellë
“Ruajuni nga mamaja”, çfarë i tha Enver Hoxha djalit 9 ditë para se të vdiste
Stefi Prifti e kritikoi, reagon Rudina Magjistari: Mos u shqetëso, publiku dëgjon zemrën
"Pse s'mendoni për Shqipërinë" !!??_ Poezi
Arbana publikon spotin e ‘Dua të të bëj të lumtur’: Nxjerr bllof gazetarin e njohur që e kritikoi
U nda nga Lukas, po shikoni me çfarë super mashkulli është martuar Zhadja!
"Një rreze drite"- POEZI
"Fluturo në lartësi"- POEZI
Ja disa fakte të tmerrshme rreth magjisë së zezë...
Rrefimi i ateistes: Çfarë fola me Zotin në Parajsë...
Dënohet 30 mijë dollarë miliarderja norvegjeze ja çfarë rregulli ka thyer
Per 40 vjet mban doren ngritur ja pse
Shenja e cila tregon se burri po ju tradhton
Horoskopi ditor 10 dhjetor 2017 , e diel !
Bëra mardhenje me kolegun e punës, por tani ai po më nxin jetën
Teuta Krasniqi si asnjëherë më parë, ja si duket...
MC Kresha me fjalë prekëse për aktorin e ndjerë Blerim Pecin, përjeton dhimbje të thellë
Shota Baraliu i thotë Belit: Burrat nuk ikin kështu
Ministri Shqiptar ia Merr Kenges ne Shkoder
Lumi B - Kele
Young Zerkën apo ish-të dashurin Stinen? Ronela Hajati habit me përgjigjen
Këngëtari i quan ‘puçër me qelb’ kolegët që nuk e votuan!
Lindi merr një dhuratë pas trofeut, ja çfarë e priti në prapaskenë!
Fitoi festivalin Kënga Magjike: Zbulohet kujt i dedikohet kënga ‘E çmendur’
Flori Mumajesi tallet me çmimet e ‘Kenges Magjike’ !
Getinjo - Kriminel
U shita për 1 mijë euro në Maqedoni jam e lumtur!!!
Kur Dasmat Kthehen ne Sherre #2 | Mos e Humbisni
A është Nora Istrefi shtatzënë?
Kënga Magjike, fituesi sipas grupeve të interesit--thotë Rovena ...
Ulen temperaturat!-Iku shiu, fillon bora! ;)
Ardit Gjebra zbulon këngën e tij të preferuar në 'Kënga Magjike': M'u mbushën sytë me lot
Femrat kur tradhëtojnë , bëjnë këto 6- gjëra!! ;)
Është Barbie apo Marina? Moderatorja do t'ju habisë me pamjen sot në 'C'est la vie'
Prekëse!-Nusja i premton ish-vjehrrit se s’do martohet më:
Kënga Magjike/ Djali suprizon të dashurën, i propozon për martesë
Sala Bekteshi -Askush nuk i ka dy jetë...(Musicbox 2018)
Fjalët prekëse të ish-deputetit socialist, për vëllain e vrarë!
Aktorët e “Nusja nga Stambolli” përshëndesin fansat në Shqipëri!
VALLTARET E KALLIN PLAKIN NUK DUROHET PLAKI SHIKONE 2018
Klea dhe Elgiti fotografohen së bashku në Pallatin e Kongreseve
Dedikimi i Arben Ndokës për vëllain e vrarë :( :(
Nusja që përloti sot me historinë prekëse është motra e këngëtares së njohur shqiptare
Një person është i lig kur ka këto karakteristika...
Ardit Gjebrea i kthehet Kastro Zizos
Ronela konfirmon lidhjen me Young Zerken!
Tashme mund te blini bileta per koncerte edhe ne YouTube
Gjatë ekzekutimit me varje ky djalosh ka buzeqeshur , arsyeja do t`ju perlote
E verteta doli ne shesh (donin apo nuk donin) Klea Huta dhe Elgit Doda te pandashem