Loading...
Titulli Elita 5 - Ah t isha ma i ri
Ndëgjuar 394,523
Shkarkuar 462
Pëlqyer 1,027
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Ani moj e majra
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Popullore
Albumi - Bardh e zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store