Loading...
Titulli Elita 5 - Alkapone
Ndëgjuar 4,157,509
Shkarkuar 1,455
Pëlqyer 10,254
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Al Kapone
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Lirim Alija
Albumi - Nuk jam Alkapone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store