Loading...
Titulli Elita 5 - Dashuria e pare
Ndëgjuar 98,883
Shkarkuar 463
Pëlqyer 279
Publikuar 14/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Dashuria e pare
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Ergon Berisha
Albumi - Si Merlin Monro 1997
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store