Loading...
Titulli Elita 5 - E urrej Shiun
Ndëgjuar 2,516,321
Shkarkuar 974
Pëlqyer 5,226
Publikuar 15/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - E urrej shiun
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Albumi - Only for You 2001 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store