Loading...
Titulli Elita 5 - Fat ne fatkeqesi
Ndëgjuar 123,524
Shkarkuar 365
Pëlqyer 172
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Fat në fatkeqësi
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Ergon Berisha
Albumi - Bardh e zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store