Loading...
Titulli Elita 5 - Fol,vetem fol
Ndëgjuar 30,439
Shkarkuar 490
Pëlqyer 94
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Fol vetem fol
Muzika - Wirus
Texti - Agron Rexha
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store