Loading...
Titulli Elita 5 - Iluzioni
Ndëgjuar 69,040
Shkarkuar 393
Pëlqyer 230
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Iluzioni
Muzika - Arif Ziberi
Texti - Agron Rexha
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store