Loading...
Titulli Elita 5 - Karvanet kalojn
Ndëgjuar 119,705
Shkarkuar 316
Pëlqyer 78
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Karvanet kalojne
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Adelina Ismajli
Albumi - Bardh e zi 2004
Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store