Loading...
Titulli Elita 5 - Kenget mi vrave me dashuri
Ndëgjuar 112,916
Shkarkuar 451
Pëlqyer 264
Publikuar 14/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Kenget m'i vrave me dashuri
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Nexhat Mujovi - Wirus
Albumi - Si Merlin Monro 1997
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store