Loading...
Titulli Elita 5 - Kthehu e dashur
Ndëgjuar 41,489
Shkarkuar 415
Pëlqyer 110
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Kthehu e dashur
Muzika - Wirus & Aranzhmani - Elita 5
Texti - Lirim Aliu
Albumi - Elita 5 (R)-(C) - 1990
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store