Loading...
Titulli Elita 5 - Mund ta blesh shpirtin tim
Ndëgjuar 253,486
Shkarkuar 411
Pëlqyer 414
Publikuar 14/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - S'mund ta blesh shpirtin tim
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Ergon Berisha
Albumi - Si Merlin Monro 1997
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store