Loading...
Titulli Elita 5 - Nita
Ndëgjuar 430,538
Shkarkuar 399
Pëlqyer 347
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Nita
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - N.Kasapi
Albumi - Nuk jam Alkapone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store