Loading...
Titulli Elita 5 - Nuk te them te dua
Ndëgjuar 1,303,383
Shkarkuar 516
Pëlqyer 2,896
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Dua te vdes
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Wirus
Albumi - Nuk jam Alkpone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store