Loading...
Titulli Elita 5 - Shiu vetem ty te lag
Ndëgjuar 129,371
Shkarkuar 571
Pëlqyer 363
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Shiu vetem ty te lage
Muzika - Wirus
Texti - Agron Rexha
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store