Loading...
Titulli Elita 5 - Simfonia e detit
Ndëgjuar 410,472
Shkarkuar 529
Pëlqyer 818
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Simfonia e Detit
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Shpend Pustina
Albumi - Nuk jam Alkapone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store