Loading...
Titulli Elita 5 - Sot ketu, neser atje
Ndëgjuar 73,390
Shkarkuar 426
Pëlqyer 63
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Sot ketu neser atje
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Album i - Bardh e zi 2004. Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store