Loading...
Titulli Elita 5 - Te pres
Ndëgjuar 648,093
Shkarkuar 677
Pëlqyer 1,931
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Te pres
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - N.Kasapi
Albumi - Nuk jam Alkpone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store