Loading...
Titulli Elita 5 - Trishtimi
Ndëgjuar 216,477
Shkarkuar 485
Pëlqyer 168
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Trishtimi
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - N.Kasapi
Albumi - Nuk jam Alkpone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store