Loading...
Titulli Elita 5 - Une e di se ku te dhemb
Ndëgjuar 52,945
Shkarkuar 440
Pëlqyer 201
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Une e di se ku te dhemb
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Wirus
Albumi - Si Merlin Monro 1997
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store