Loading...
Titulli Elita 5 - Vjedhesi endrrave
Ndëgjuar 55,455
Shkarkuar 450
Pëlqyer 143
Publikuar 05/06/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Vjedhesi i endrrave
Muzika - Agron Idrizi
Texti - Agron Rexha
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store