Loading...
Titulli Etno Engjujt - Ti je Bitch
Ndëgjuar 33,646
Shkarkuar 224
Pëlqyer 168
Publikuar 25/01/2017

Download

Informatat e këngës
Published: ZICO Company 2001
All rights reserved © ZICO TV
https://www.facebook.com/ZicoCompanyOfficial
http://www.zico.tv
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store