Titulli Elvana Gjata - Dhe zemra ndal (Kenga Magjike )
Ndëgjuar 8,518
Shkarkuar 2,405
Pëlqyer 49
Publikuar 11/09/2010

Informatat e këngës
Elvana Gjata- Dhe Zemra Ndal----
Thanks for listening!
P.S- Don't forget to comment and check my blog!!
www.LifeStylemadeSimple.blogspot.com