Loading...
Titulli Aurela Gace - Fati yne shprese e marrezi
Ndëgjuar 2,394,996
Shkarkuar 605
Pëlqyer 5,622
Publikuar 29/09/2007

Download

Informatat e këngës
1997 Albanian song Festival. Second place.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store