Loading...
Titulli Etno Engjujt - Ai Te Ka Ne Shtrat
Ndëgjuar 1,903,986
Shkarkuar 252
Pëlqyer 5,393
Publikuar 03/06/2012

Download

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj & Dj D Master
Viti i realizimit : 2010
Black Fish Entertainment


Facebook pages :

Black Fish : http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503?ref=hl
Etnon : http://www.facebook.com/pages/Etnon-Etno-Engjujt/366780541181?ref=hl
Genc Prelvukaj : http://www.facebook.com/genc.prelvukaj.avmx?ref=hl


Twitter :

Black Fish : https://twitter.com/#!/blackfishkosovo
Etnon : https://twitter.com/#!/Etnon1
Genc Prelvukaj : https://twitter.com/#!/GencPrelvukaj
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store