Loading...
Titulli Etno Engjujt - Di Ma Mir Se Ai
Ndëgjuar 121,695
Shkarkuar 187
Pëlqyer 278
Publikuar 03/06/2012

Download

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2009
Black Fish
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store