Loading...
Titulli Etno Engjujt - Liebe Anna (Ft Lyrical Son)
Ndëgjuar 300,922
Shkarkuar 219
Pëlqyer 1,180
Publikuar 01/07/2012

Download

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2006
Black Fish Entertainment

Facebook pages :

Black Fish : http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503?ref=hl
Etnon : http://www.facebook.com/pages/Etnon-Etno-Engjujt/366780541181?ref=hl
Genc Prelvukaj : http://www.facebook.com/genc.prelvukaj.avmx?ref=hl


Twitter :

Black Fish : https://twitter.com/#!/blackfishkosovo
Etnon : https://twitter.com/#!/Etnon1
Genc Prelvukaj : https://twitter.com/#!/GencPrelvukaj
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store