Loading...
Titulli Merita Bunjaku - Dil moj vajz te bunari
Ndëgjuar 83,071
Shkarkuar 312
Pëlqyer 95
Publikuar 02/11/2012

Download

Informatat e këngës
Merita Bunjaku - Dil moj vajze te bunari
incizuar ne studio: Erolli 5 Shkup

Abonohuni per t'i shikuar videot me te reja: https://www.youtube.com/user/MeritaBunjakuONAIR?sub_confirmation=1
Facebook: https://www.facebook.com/MeritaBunjakuOfficial/
Instagram: https://www.instagram.com/meritabunjaku.g/
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store