Titulli Burim dhe Bekim Kastrati - Kujto dashurin time
Ndëgjuar 4,816
Shkarkuar 1,231
Pëlqyer 7
Publikuar 23/04/2010

Informatat e këngës
burim dhe bekim kastrati KUJTO DASHRUIN TIME tuna meda geti labinot tahiri labi mahmut ferati shyhrete behluli afrim muqiqi ramadan krasniqi sinan vllasaliu adelina ismajli genta malda susuri blero zanfina ismajli- je vetem ti ermal fejzullahu- i dua syt labinot tahiri mesazh ne telefon vesa luma- amanet nora istrefi -dy shok