Loading...
Titulli Ardit Gjebrea-Eja
Ndëgjuar 349,568
Shkarkuar 379
Pëlqyer 1,065
Publikuar 08/05/2013

Download

Informatat e këngës
(Kënga fituese në Fest 95 - Festivali i 34-të i Këngës në RTSH)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store