Loading...
Titulli Ardit Gjebrea-Kur te jesh merzitur shum
Ndëgjuar 402,730
Shkarkuar 454
Pëlqyer 2,205
Publikuar 22/08/2012

Download

Informatat e këngës
Teksti: Dritëro Agolli
Muzika: Ardit Gjebrea
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store