Loading...
Titulli Ardit Gjebrea-Xhinxhile
Ndëgjuar 67,504
Shkarkuar 308
Pëlqyer 372
Publikuar 02/02/2017

Download

Informatat e këngës
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store