Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Adelina Berisha
Adelina Berisha - Merre ket shpirt
Adelina Berisha - Zemra Jote
Adelina Berisha - Zemra Jote
Adelina Berisha - Kompliment
Adelina Berisha - Party People
Adelina Berisha - Kompliment
Adelina-Berisha-Kujdes
Adelina Berisha - Party People
Adelina Berisha - Kujdes
Adelina Berisha ft Stine - Dashuria fillon
Naim KrasniqiAdelina Berisha dhe Grupi Polifonia -
Adelina Berisha Ft Stine - Dashuria Fillon
Adelina Berisha - Sa larg je
Adelina Berisha - Sa larg je
Adelina Berisha - Ti je Ai
Adelina Berisha - Asgje nuk u tha
Adelina Berisha - Whats your name
Adelina Berisha - Ti je ai
Adelina Berisha - On Air
Adelina Berisha - Party People
Adelina Berisha - Sa larg je
Adelina Berisha Ft Stine - Dashuria fillon
Adelina Berisha - Kompliment
Adelina Berisha - Merre ket Shpirt
Adelina Berisha - Party hard
Adelina Berisha - Party Hard
Adelina Berisha - Tjera Ska
Adelina Berisha Blasta - Dicka ma shume
Adelina Berisha - A dalim
Adelina Berisha - Per Ty
Getinjo ftAdelina Berisha - Perjet
Adelina Berisha - I got it
Adelina Berisha - Jo mo
Adelina Berisha - Love it
Adelina Berisha - Tkom ik
Adelina Berisha - NA
Adelina Berisha - Bonita
Adelina - Kanagjeqi
Adelina Ismajli feat Tingulli 3 - Me Kosove luhet
Adelina Thaqi - Jeto ne avanture
Adelina Thaqi - Shko
Erzana Berisha - Shpresa nuk u tret
Erzana Berisha - Ti nuk je ai
Erzana Berisha - ne mesnate
Mirlinda Berisha - Kujtimi Nuk Vdes
Adelina Ermali Zanfina Soni Big Mama - Dil te kron
Adelina Ermali Zanfina Soni Big Mama - Hajde shoto
Adelina Ermali Zanfina Soni Big Mama - Ku ke ti mo
Adelina Ermali Zanfina Soni Big Mama - Oj lulija j

1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...    >  >>