Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Adem Ramadani -Fjalet e vjehrres
Adem Ramadani - Ulul Azmi
Adem Ramadani - Gjithkund sherri ka hyr
ADEM RAMADANI - JAM DJALA TRIM DAIJ
Adem Ramadani -Luj Lirie
Adem Ramadani - Qaben Spari Kur E Pash
Adem Ramadani - Ani moj shipni
Adem Ramadani - O u kurolla bre pajazit bre djal
ADEM RAMADANI - KUR KANGA QOHET PESH
8Adem Ramadani - Tekbire dhe salavate
Adem Ramadani -Sa shume te dashuroj
Adem Ramadani - Ju gzu zemra nanes
Adem Ramadani-Duro neneloke
ADEM RAMADANI - SONTE E MORRA VEHS SE TEKAN FEJUAR
Adem Ramadani - Brahim Pasha
Adem Ramadani-hajde luje vallen
Adem-Ramadani-Vinpampurat
Adem Ramadani - Tfala parisit
Adem Ramadani - Potpuri per dasma
Burrat e Sodit
Adem Ramadani - Ja Resulullah
Adem Ramadani - Brahim pasha
ADEM RAMADANI - EDHE GURI E KA DIT
Adem Ramadani - Ja Rabi
Adem Ramadani -Fluturoj dalldyshja
Adem Ramadani - Vdekja
Adem Ramadani - Gurbeti
ADEM RAMADANI - JO PER TY SE NENQMOJ VETEN
1Adem Ramadani - Mubarek Ramazan
Adem Ramadani -Lute lute nana bien
Adem Ramadani - Te Pagjeturit
Adem Ramadani - Bunjel islamu ala hamsin
Adem Ramadani - Pa buk e pa uje trupi na u ka tha
ADEM RAMADANI - MIHANE
Adem Ramadani dhe Nazmi Sulejmani - Tfala Parisit
Adem Ramadani -Shkova larg ne gjermani
Adem Ramadani - Kendo O vellah Kuran
Adem Ramadani-Ibrahimi AS
ADEM RAMADANI - SY ZEZE BIONDINE
Adem Ramadani - Dasma Islame
Adem Ramdani-Hajt moj dashnore
Dj Labi ft Adem Ramadani - Kur e pash
Adem Ramadani - Ulul azmi
Adem Ramadani - Te un deren e ki hap
Hysen Aga
Adem Ramadani - Kendo o Vella Kuran
Adem Ramadani - Dasma Islame
ADEM RAMADANI - ERDHEN KRUSHQIT TY ME TE MARR
Adem Ramadani - Ja Resulullah
Adem Ramadani -Jolla Jolla

1  2  3  4  5   >  >>

Muzik Shqip - Të Reja

Sinan Vllasaliu - OK
Sinan Vllasaliu - Nyje nyje
Aida Doci ft. Gold Ag - Pe du
Altin Sulku ft. Ciljeta - Fle ne shpirtin tim
Aferdita Dreshaj - Another1
Getinjo ft. Kida - Ku je
Mahmut Ferati - Shami boj pembe
Daim Lala - Ah bre zemer
Aida Doci - Jena shpi e madhe
Aida Doci - Po vjen nusja
Daim Lala - Mashalla
Etnon feat Fajt and Dj Dagz - Ca bon per mu
GJIKO - MOS MA PERZIJ
Labinot Tahiri Labi - Sa pa fat qellova
Mahmut Ferati - Perhajr Nane synetia e djalit
Mahmut Ferati - Toka sna kish majte
Mahmut Ferati - Tprifte e mbara
Motrat Mustafa - Faleminderit diaspore
Motrat Mustafa - Mentor Retkoceri
Shaqir Cervadiku - Helmi i dashnise
Shyhrete Behluli - Per shoqni
Vjollca Selimi dhe Aziz Murati - Pike ne zemer
Lumi B - Aha aha
Sabri Fejzullahu - Tak tak
Sabri Fejzullahu - Xhamat e thyer
TRIMI - Hej goce
Vellezerit Mziu - Uje uje se u kall
Cyanide - Ku Qendron Zemra
Alban Mehmeti - Aman
Daim Lala - Shih me sy
Aferdita Demaku - A me don sa te dua
Aferdita Demaku - Vallezon nusja e dhandrri
Aferdita Demaku ft Dona Janova - Lote dashurie
Mahmut Ferati - Dashnia cmenduria
Mahmut Ferati - Kalle Kalle Nane
Shyhrete Behluli - 1001 tmira
Shyhrete Behluli - Me vjen keq
Motrat Mustafa - Aida
Motrat Mustafa - Dashurija i then ligjet
Motrat Mustafa - Dy mikeshat
Motrat Mustafa - Hajde Nuse
Motrat Mustafa - Mashallah lule
Motrat Mustafa - Nje gyrbetqar
Motrat Mustafa - Sheqer Quno
Baby G ft. Besnik Qaka - Eja
Baboo Darabuka ft.Big Mama and DJ Benity - Dheze Dheze
Meda ft Vjollca Haxhiu - Bohet mire
GENA - Jeto Jeten
Faraoni G ft. Kastro Zizo - Jepma jepma
Kaos - Vandami
Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane