Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Adem Mehmeti - Zemra ime po te thret
Alban Mehmeti - Ti me Cmend
Alban Mehmeti - 3 minuta
Granit Ahmeti Ft Alban Mehmeti - 2 Per 1
Premtim Mehmeti - A ka ma keq
Premtim Mehmeti - As natan e as n`ket ane
Premtim Mehmeti - Bone zemren guri
Premtim Mehmeti - Do te them te dua
Premtim Mehmeti - Dy here zemren ma ke vra
Premtim Mehmeti - Dy motra
Premtim Mehmeti - Fjala dashuri
Premtim Mehmeti - Me fale
Premtim Mehmeti - Ose une ose ti
Premtim Mehmeti - Pranoje
Premtim Mehmeti - Prap te dua
Premtim Mehmeti - Xhelozia
Premtim Mehmeti - Pranoje
Premtim Mehmeti - Prap te dua
Alban Mehmeti - Ne Ditelindjen Tende
Alban Mehmeti - Telefonom
Alban Mehmeti - Sa te du
Alban Mehmeti - Po te pres
Alban Mehmeti - Qike kalova rruges sate
Alban Mehmeti - Te lumet na
Alban Mehmeti - Ta kthen zoti
Alban Mehmeti - Hajmali
Alban Mehmeti - Kur te mbushet mendja
Alban Mehmeti - Luj me mu qik luj
Gazmend Mehmeti - E di qe ka me mire
Burim Mehmeti - Neja per ty
Ylber Aliu dhe Avni Mehmeti - Un me ty jetoj
Alban Mehmeti - Aferdita (Live )
Alban Mehmeti - Ata sy (Live )
Alban Mehmeti - Bolla lara lara (Live )
Alban Mehmeti - Fellenza (Live )
Alban Mehmeti - Fitilat e llames (Live )
Alban Mehmeti - Gurbeti (Live )
Alban Mehmeti - Knojna me shuplak (Live )
Alban Mehmeti - Knon bilbili (Live )
Alban Mehmeti - Kur une vdes per ty (Live )
Alban Mehmeti - Kush po lun me mu ne valle (Live )
Alban Mehmeti - Lujma lujma doren mbi dore (Live )
Alban Mehmeti - Ne Dardani bjen nje tupan (Live )
Alban Mehmeti - Pa dashnoren time (Live )
Alban Mehmeti - Potpuri Defa (Live )
Alban Mehmeti - Potpuri Oriental (Live )
Alban Mehmeti - Potpuri Shote (Live )
Alban Mehmeti - Shijaku (Live )
Alban Mehmeti - Syzez Biondin (Live )
Alban Mehmeti - Vashe me sy te shkruar (Live )

1  2   >  >>