Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Etnon feat Adelina Tahiri - Bone sikur ndasemExplode - Sikur uneTaulant Bajraliu - Sikur flutur Shqipdona Behluli - Sikur flutur Malda Susuri dhe Art Lokaj - Sikur Bitonia - Ka ra dielli ka ra hena Kadisha Sinani - Sikur ti Driton Jakupi - Nuk jam me sikur atehere Geri Tersi ft Endri (Familia Ideale) - Sikur 3AL - Sikur ta dija Xheki - Zemer zemer Xheki - Sikur bombe Xheki - Shkronja ne leter Xheki - Problem Xheki - Molle e kafshuar Xheki - Lakmove Xheki - Gruja e martume Xheki - Gjarper Xheki - Femer pa zemer Nazmie Prokshi - Sikur Fluture Gjyste Vulaj - Dielli Dhe Hana Flamur Arifi - Sikur flutur Flamur Arifi - Sikur flutur Bimi - Dixhu dixhu sikur une Bekim Kryeziu - Unaza e Dashnis Bekim Kryeziu - Te dua per Jet Bekim Kryeziu - Sikur Delfina Bekim Kryeziu - Shkruje ne zemren tane Bekim Kryeziu - Sa te dua Bekim Kryeziu - Nuk jam Axhami Bekim Kryeziu - Je Xheloze Bekim Kryeziu - Gurbeti Zanfina ft Noizy - Po Sikur Kole Oroshi - Sikur modele Viola - Sikur te kisha pran Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - Sikur ne Kosove e DNysret Haxha dhe Afrim Gashi - Na ra dielli Viola - Sikur te kisha pran Edi Furra - Sikur syt e ballit LIVE Stine ft Xhero - Asgje smungon Ines Cahani - Na leu dielli Ylli Demaj - Sikur Nusja Jon Nuk Ka Xhafa - Sikur fluterVisar Osmani - Sikur fluturNRG Band - Ashtu Sikur dje (Top Hits Of )Shkumbin Ismaili - Asgje nuk shkonShkumbin Ismaili - Asgje nuk shkon Sadik Beqiri - Ti je sikur eraSadik Beqiri - Floket sikur zanaDuda Ft B-K - Dielli pa Rreze (Rap HIP-HOP Best OfNaser Bytyqi - Je e bukur sikur diellNaser Bytyqi - Je e bukur sikur diell Mihrije Lestrani - Sikur flutur Labinot Tahiri - Pa Ty Asgje sjam Bashkim Syla,Avni Gashi,Qazim GJoci - Shkelqen Di Ilir Shaqiri - Dielli lind nga gjaku Gjyste Vulaj - Sikur Gjaku Ne Vena Je Brenda MejeFidani Vogel - Sikur ti ska tjeter Femer Edona Llaloshi - Sikur Fluter 2oDaut Burrniku - Sikur flutur Daim Lala e Buqe Rama - Nuk je sikur dikurDMC aka Babloki Ft Kobra - Gjakun tem se ter as Di Burak FAMA- Nuk jam me sikur ateherBimi - Digju digju sikur une Behare Shala - Sikur vra Avdyl Mziu - Sikur nje Flutur 2o Afrim Muqiqi - Shendrrit dielliAdelina Berisha - Asgje nuk u tha Stine ft Xheroo - Asgje smungonSef Duraj - Sikur ta dija Sef Duraj - Potpuri sikur vjet edhe sivjet Rosela Gjylbegu - Sikur te isha tiNRG Band - Ashtu sikur djeNRGband - Ashtu sikur dje DudA ft B-K - Dielli pa rrezeDudA ft B-K-Dielli pa rreze Behare Shala - Sikur vera Xhina Balliu - Sikur te IshaAsgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbjeAsgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbjeXhina Balliu - Sikur te IshaSef Duraj - Sikur Euro e DollarSabri Fejzullahu - Ben sikur sme do Premier Muharrem Ahmeti - Tash Po knoj Sikur Tana her GP-MC-SIKUR GENTELMAN- Avdyli & Vezirja - Sikur nje flutur prej meje ikeAsgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbjePresioni - Sikur Na ( TBA )Sef Duraj - Sikur Euro e DollarSabri Fejzullahu - Ben sikur sme do Motrat Bujari - Sikur Une Sikur AjoBesjan Gashi - Sikur fluturAgroni & Flora - Po shkon vallja sikur lumValbona Spahiu - Sikur fluter Smajl Puraj - Vashat Sikur TiSanije Doberlani - Sikur flutur shkon tuj kcyNoizy - Sikur Gazmend Kelmendi - Nuk jam ma sikur atehereAdnan Daci - Live - Sikur FluterLORI - Dielli