Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Gili - Per BajramBajram Gigolli - Lum Lum Tallava Lulzim Sadiku dhe Bajram Dobra - Gezuar Se Bashku Bajram Asllani - Mos me rrini mos me rrin deren kaBajram Selimi - Ezani Bajram Selimi - Rob te dynjas Bajram Selimi - Nje femije i varfer Bajram Selimi - Oh nene Bajram Selimi - Jeta pa ty Bajram Selimi - Pendimi Bajram Selimi - Festa e Bajramit Bajram Selimi - Mire se erdhe Ramazan Bajram Gigolli - Vullkan tallava Bajram Gigolli - Tallava Bajram Gigolli - Qajin kur ta prish Bajram Gigolli - Oj lulie Bajram Gigolli - Ngoni shok,vllazni Bajram Gigolli - Moj Hatixhe Bajram Gigolli - Jarani jem Bajram Gigolli - Do ta kallim Bajram Gigolli - Sot Kosova Ka nje Hall Bajram Gigolli - Quni Lales Bajram Gigolli - Keng Arshiknije Bajram Gigolli - Mos Me Le Bajram Gigolli - Lulia Bajram Gigolli - Kush u Qu Ni Loj Me Lu Bajram Gigolli - Ball Per Ball Bajram Gigolli - Dashuria Nuk Ka Loj Bajram Gigolli - Tallava Bajram Gigolli - Kur Ta Kujtosh Prishtinen Bajram Gigolli - Ne Kajde Defi Bajram Gigolli - Kjo Dashnia Bajram Dobra dhe Lulzim Sadiku - Kenga e Kosoves Bajram Asllani - Po du veq me te pa Bajram Asllani - Trimave Te Liris 2o Bajram Asllani - Tradhtare 2o Bajram Asllani - Xhane Xhane 2o Bajram Asllani - Po Du Veq Pe Te Pa 2o Bajram Asllani - Byrek Byrek 2o Bajram Asllani - Hajde Djali i Ri Jepma Besen 2o Bajram Asllani - Te Dua Te Dua 2o Bajram Asllani - Aman Nerxhivane 2o Bajram Asllani - Para Dere Na Ka Bi Qershia 2o Bajram Asllani - O Luni Luni Ju Moj Bia 2o Bajram Asllani - Te Gjith Miq e Shok 2o Bajram Asllani - Se Qpo Vjen Nje Ushtim 2o Bajram Asllani - Sykaltroshe 2oXhanja - A te kam than bajram o vella Bajram Dobra - Lutem (Live )Bajram Dobra - Hot ndjehem Bajram Jakaj - Potpuri Bajram Asllani - Potpuri Bajram Gigolli - Super tallava 3Bajrami Gigolli - Mihone Bajram Gigolli - Oj lulia jon Bajram Gigolli - Tallava lV Bajram Gigolli - Tallava lll Bajram Gigolli - Tallava ll Bajram Gigolli - Tallava l Bajram Gigolli - Per ty Bajram Gigoli - Tallava Meda & Bajram 6Bajram Dobra feat Big Tipp Fatoni G - Boll se kshBajram Dobra - Te duaBajra Dobra & Drandofilja - Dashuri e gabuarVlezrit Qetaj - Keng per Bajram Kelmendi Bajram Gigoli - Tallava Bajram-Gigolli-Hasanaga Bajram Gigolli - Ibrahim Rugova Bajram Gigolli - Si ke puna per me dale Bajram Gigolli - Po shkojm te shoku jone Bajram Gigolli - Nusja jone Bajram Gigolli - Nuse per vlla Bajram Gigolli - Mos mos Bajram Gigolli - Lumja toke Bajram Gigolli - Kemi ngrit flamurin Bajram Gigolli - Fluturo moj flutur Bajram Gigolli - A me fol a mos me fol Bajram Gigolli - Hasan Aga 5Bajram - dushanova - jetim jam4Bajram - dushanova - ekam ble o shok nje kerr2BAJRAM DUSHANOVA 11Bajram - dushanova - tallava 1Bajram Dobra Sa te deshtaBajram-Mitrovica-TallavasuharekesBajram-Gigoli-TallavaDj Cimi Ft B Gigolli - Mehmet Kosova99 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 98 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 97 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 96 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 95 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 94 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 93 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 92 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 91 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 90 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 89 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 88 Bajram Gigolli - Tallava [Live] 87 Bajram Gigolli - Tallava [Live]