Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Shkurte Fejza - Heroit Vetim ShalaLuljeta Shala - Emer e mbiemerVllezrit Shala - Keng Per Agron Krasniqin Behare Shala - Hajde kosovare Hashim Shala - Programi Festiv Motrat Shala - Gurbeti Behare Shala Motrat Shala - Para syve ti Motrat Shala - Ne valle me hy Motrat Shala - Dasem Tmadhe Leta dhe Lulzim Morina - Kenge per deshmorin SadikValmir Shala (Vali) - Zemra ime zemra jote Valmir Shala (Vali) - Tallava Valmir Shala (Vali) - Sish ba nami met pas ngat Valmir Shala (Vali) - Rruges duke ecur Valmir Shala (Vali) - Po vjen nusja Valmir Shala (Vali) - Oj lulja blinit o Valmir Shala (Vali) - O lumja toka Valmir Shala (Vali) - O fluturojm Valmir Shala (Vali) - Ni qare ni qare Valmir Shala (Vali) - Mos thuaj jam e re Valmir Shala (Vali) - Kur e lujna shoten Valmir Shala (Vali) - Ka ka mall e ka ka mall Valmir Shala (Vali) - I thuaj nanes tane Valmir Shala (Vali) - Hidhet vallja e pare Valmir Shala (Vali) - Edhe kur ta zhdrypim lulijenValmir Shala (Vali) - E mire e mire nusja jone e mValmir Shala (Vali) - Ani mori nuse Labinot Shala ft Skici - Mbete kujtim ne ditarin tDrilon Shala - Sa shpirt te kam Shkodran Shala - Ti je dinamit Armend Shala - Hajde more Shok Behare Shala - Jabanxhia Labinot Shala - Sa Larg te kam Labinot Shala - Larg Drilon Shala - Do kthehesh Behare Shala - Qik Hastreti Behare Shala - Xhinxhile Behare Shala - Te dhasht zoti djal ne voter Behare Shala - Sa mir po kcen Behare Shala - Sikur vra Behare Shala - Qika e diaspores Behare Shala - Mos ma luj synin e zi Behare Shala - Jam betu Behare Shala - Jabanxhia Berat Shala dhe Ymer Bajrami - Vetlla jote Berat Shala - Akrepat mbi sahat Berat Shala dhe Ymer bajrami - Vijn vaporrat Berat Shala - Potpuri Berat Shala - Mergim Berat Shala - moj burbuqe lozonjareBerat Shala - Shkrepza e duhanit Berat Shala - Si bore e bardh Sead Shala - Vjen Kismeti Rifat Berisha - Nysret Shala Gold AG - Shala e BajgoresGold AG - Shala e Bajgores ( komandant Shemit ) Behare Shala - Sikur vera Behare Shala - Qika e diaspores Behare Shala - Sa mir po kcen Behare Shala - Te dhasht zoti djal ne voter Behare Shala - Xhixhile Behare Shala - Jam betu Behare Shala - Qik hastret Behare Shala - Mos ma luj synin e zi Behare Shala - Jabanxhiu Oran Shala - Ndahet Zemra Ne Dy PjesShani-Shala-BijaenanesOran-Shala-NdahetzemranedypjesDanger-Ardian-Shala-MefalunposhkojDani dheBerat Shala live ne Zvicerr 2Dani dheBerat Shala live ne Zvicerr Hashim Shala - Nuset me pantollaBehare Shala - Sa mir po kcenBehare Shala-Ne tren per PerzerenBehare Shala - Pse na kane inateBehare Shala - LargohuDrilon SHala - Ti vet jeta