Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e
Mentori i vogel e Vellezrit Krasniqi - Kaqurrele t
Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris
Valtoni Krasniqi - Zemer Zemer Alo
Hekuran Krasniqi - Live
Egzon Pireci dhe Hekuran Krasniqi - Te dua sa hava
Valton Krasniqi - Je e bukur
Rifadije dhe Edi Krasniqi - Jo moj Zemer
Edi Krasniqi - Po ta silli rreth e rreth
Lendrit Krasniqi - Adrenalina 2o
Besa ft Ansi - Kameleon
Mhill Krasniqi - Ne drras te vekut kush po kan
Fatmir Krasniqi - Ata Sy (Live )
Ramadan Krasniqi (DANI) - Esmere moj esmere
Luljeta Krasniqi - Luj Xhemile
Valton Krasniqi - Krejt OKej
Resmije Krasniqi - Shkove ti shkove
Luljeta Krasniqi - O gurbet
Besa - Kaloresi I Nates
Hekuran Krasniqi - Live
Valton Krasniqi - Falje te kerkoj
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Esmerallda
Ymerli Krasniqi - Instrumentale
Lumnije Krasniqi dhe Selim Arifi - Kuke Qik
ValtonKrasniqi-Dashuriaevertet
Luljeta Krasniqi - Te lutem gaboje rrugen
Luan Krasniqi - Do ta kallim dushkun
Hekuran Krasniqi - Pa ty
Ymerli Krasniqi - Ritem reggeaton
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - I hypa vap
Qendresa ftHekuran Krasniqi - Ste harroj
Vellezerit Qetaj - Adrian Krasniqi
Valton Krasniqi Ft Chipsy - Krejt OK
Shkelzen Azemi - Besa Bese (Live )
Fjolla Krasniqi - Dy vjet
Valton Krasniqi - Te lutemi per Allah
Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi - Ku ke qik
Edi Krasniqi - Ska rendsi a jam i pari
Lendrit Krasniqi - Takila Vava 2o
Mhill Krasniqi - Zemer
Fatmir Krasniqi - Potpuri
Saranda Krasniqi - Luj Luj
Luljeta Krasniqi - Ngoni shoke more vllazni
Valton Krasniqi - One Day
Resmije dhe Merita - Molle mori Molle
Luljeta Krasniqi - Oj Lulije
Edi Krasniqi - Ti ne zemren time
Hekuran Krasniqi - Live
Valton Krasniqi - Kam Gabuar
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Krejt Ti Blej

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9   >  >>