Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Bujar Cimili (Burraj) - Nuk Mundem
BUJAR QAMILI - AH`PRANVERA
BUJAR QAMILI - Bukurise shqiptare valle
BUJAR QAMILI - C`PO KENDON BILBILI
BUJAR QAMILI - Coje goten
BUJAR QAMILI - Dallandyshes
BUJAR QAMILI - Ej goce c fare po ban valle
BUJAR QAMILI - MA JEP DOREN VASHE
BUJAR QAMILI - MOS U LARGO
BUJAR QAMILI - Mi dhe flake mallit tim
BUJAR QAMILI - NUK JAM MA SIKUR ATEHER
BUJAR QAMILI - Potpuri Shkodrane valle
BUJAR QAMILI - SI TJA BEJ UNE I MJERI
BUJAR QAMILI - Sa E Bukur Keka Gjyla valle
BUJAR QAMILI - Syni synin dashuronte
BUJAR QAMILI - ZERA NE FUND TE DETIT
BUJAR QAMILI - Zemer mbas gjerdanit ke nje emer
BUJAR QAMILI - ajo sot martohet
BUJAR QAMILI - dit e nate
BUJAR QAMILI - fat i zi
Rifat Berisha - Bujar e Besnik Jasiqi
Bujar Qamili - Fati i Zi
Burraj - Kurgjo sjom per ty
BuRRaJ Ft Fresh - Ste shoh [2o1o]
Bujar - Premtimet
Bujar Gashi - Pse me shikon ne sy te perlotur
Bujar - Premtimet
Vizi--ViZi_Ft_BuRraj_--_I_Bjen_Pishmanit
Bujar Qamili - Xhamadani vija vija
Bujar Gashi - Leshoje ne ler
Bujar Emerllahu - Dasem tmadhe sod kam nise
Bujar Emerllahu - Hajde nuse t prift e mara
Bujar Emerllahu - Leter per nenen
Bujar Emerllahu - Mod e vjeter mod e re
Bujar Emerllahu - Mos u ben nervoz moj xhan
Bujar Emerllahu - Na shkoj koha shkel e shko
Bujar Emerllahu - Ski temsile as kanun
Bujar Emerllahu - Ti je zjarri un isha uje
Bujar Qamili - Potpuri Popullore (Live )
Bujar Durmishi - Bllof
Bujar Cikaqi - Ti me the te du vec ty
Bujar Cikaqi dhe Lula Leta - Dashuria e pare
Bujar Emrullai - Azilant
Bujar Emrullai - Behu zemra ime
Bujar Emrullai - Hajde nuse
Bujar Emrullai - Leter nenes
Bujar Emrullai - Mos u ban nervoz
Bujar Emrullai - Na shkoj koha
Bujar Emrullai - Per ty pushk qes
Bujar Emrullai - Sa e mire beqaria

1  2   >  >>