Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Genta Ismajli - Gabova
Genta Ismajli - Nje panter i zi
Genta Ismajli ft 2TON - A Je Gati
Genta Ismajli - Nuk dua tjeter
Genta Ismajli - Pa ty
Genta Ismajli - Nr 1
Genta Ismajli - Ti mendon
Dafina Zeqiri e Genta Ismajli - Hidhet e dridhet
Genta Ismajli - Anuloje
Genta Ismajli Edona Llalloshi - Kolazh
Genta Ismajli - Hajde bukuri
Genta Ismajli - Per ty jam e vdekur
Genta Ismajli feat DJ Dalool - Guximi
Genta Ismajli - Shkune Tune
Genta Ismajli - Une jam fati yt
Dj Dalool Ft Awation 2 feat Genta Ismajli - Guximi
Genta Ismajli - Bombarder
Genta Ismajli - Choose
Genta Ismajli - Planet Me
Genta Ismajli - Maje
Genta Ismajli - Ishe ti o shpirti im
Genta Ismajli - Shkune Tune
Etnon feat Genta Ismajli - Shake it
Genta Ismajli - Possessive
Hekuran Krasniqi Ft Genta Ismajli - Dridhet 2o
Genta Ismajli Ft Cuneyt Cakym - Sexy
Genta Ismajli - Une te dua
Genta Ismajli - Ska me shqipen tone (Live Gezuar
Genta Ismajli - Game Over
Genta Ismajli - Si ty nuk ka
Genta Ismajli - Dashuri fatale
Genta Ismajli dhe Edona Llalloshi - Gezuar
Genta Ismajli - Kaluan disa dit
Genta Ismajli - Pranoje
Genta Ismajli - Unfaithful
Genta Ismajli ft Aurela Gace - River deep Montain
Genta Ismajli - Si ty nuk ka (Club Edit)
Genta Ismajli - Do te jem gjithmon e jotja
Genta Ismajli - S dua T jem e Tjeter Kujt
Genta Ismajli ft Ardian Bujupi and Dalool - Feel
Genta Ismajli - Ktheu
Genta Ismajli - Remix
Genta Ismajli - Zor me mu e keq pa mu
Genta Ismajli ftDJ Blunt ft Real 1 - Ole Ole
Genta Ismajli Ft Cuneyt Cakym - Sexy
Genta Ismajli - Hajde Qka Po Pret (Reggae RMX)
Genta Ismajli - Dridhu dridhu
Genta Ismajli - E kam shpirtin eksploziv
Genta Ismajli - Luj me mua
Genta Ismajli - Accident

1  2  3  4   >  >>