Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Ciljeta - Duty Free
Aferdita Dreshaj - Une nuk jam ajo
Produkt - Inati (Kenga Magjike )
Devis Xherahu - Serenat Malli
Andos - Ku je ti
Liria Brenda Teje Kenga Magjike
Mateus Frroku dhe Xhesika - Me shum te dua
Produkt - Inati
Silva Gunbardhi Kelly - Pyet Zemren
Burim Hoxha - S_ka leke
Rovena Dilo - Ne do puthemi
FortesaCitaku-Rolet
Hazbi Therra - Kenga e Zagrebit(Pesna na Zagreb)
Albana Bilall i- Largohem vete
Aferdita Dreshaj - Une nuk jam ajo (Kenga Magjike
Ronela Hajati - Kam frike te te dua (Kenga Magjike
Gentiana Podrimaj - Tenerifet
Keler Sufja - Frymemarrje
Blerina Braka - Ole ole
Lithium - Lotet e mi
Stine ft Gb Mc dhe Rudi Cat - Ti je engjell km
Rona Nishliu - Zonja vdekje
Soni Malaj - Zemer e pakurdisur
Dibosick-JomReper
Besiana Mehmedi dhe Shkodran Tolaj - Imagjino
Nikolle Nikprelaj - Kenga per te bugosurit
B2N - Reklama Kenga Magjike
Blerina Braka - Baby ime (Kenga Magjike )
Samanta - Pa perse (Kenga Magjike )
Ingrid Gjoni - Nemi nemi
Sheila Haxhiraj - Te ndiej
Devis Xherrahu - Fallxhorja
Mimoza Mustafa - Papafingo
Zajmina Vasjari - Do pi
Ronela - Kam frike te te dua KENGA MAGJIKE
Zana Ahmetgjekaj - Kenga e saj
ERIS HOXHA - AVUJ TE FTOHTE MESNATE
Egzon Pireci dhe Hekuran Krasniqi - Te dua sa hava
Motrat Mustafa - O kjo kenga ime
BURN - Ajo
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal (Kenga Magjike )
Kaltrina Selimi - Ditelindja
Don Enio - Hot line
Mira Bregu - Magjia e tangos
Rosela Gjylbegu & Eliza Hoxha - Ndiq rrugen e zem
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal
Elia - Endrra Jone
Barbana - Se jam vajze
Evi Reci - Jeton tek ti (Kenga Magjike )
Kastro Zizo - I penduar

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20   >  >>

Muzik Shqip - Të Reja

Sinan Vllasaliu - OK
Sinan Vllasaliu - Nyje nyje
Aida Doci ft. Gold Ag - Pe du
Altin Sulku ft. Ciljeta - Fle ne shpirtin tim
Aferdita Dreshaj - Another1
Getinjo ft. Kida - Ku je
Mahmut Ferati - Shami boj pembe
Daim Lala - Ah bre zemer
Aida Doci - Jena shpi e madhe
Aida Doci - Po vjen nusja
Daim Lala - Mashalla
Etnon feat Fajt and Dj Dagz - Ca bon per mu
GJIKO - MOS MA PERZIJ
Labinot Tahiri Labi - Sa pa fat qellova
Mahmut Ferati - Perhajr Nane synetia e djalit
Mahmut Ferati - Toka sna kish majte
Mahmut Ferati - Tprifte e mbara
Motrat Mustafa - Faleminderit diaspore
Motrat Mustafa - Mentor Retkoceri
Shaqir Cervadiku - Helmi i dashnise
Shyhrete Behluli - Per shoqni
Vjollca Selimi dhe Aziz Murati - Pike ne zemer
Lumi B - Aha aha
Sabri Fejzullahu - Tak tak
Sabri Fejzullahu - Xhamat e thyer
TRIMI - Hej goce
Vellezerit Mziu - Uje uje se u kall
Cyanide - Ku Qendron Zemra
Alban Mehmeti - Aman
Daim Lala - Shih me sy
Aferdita Demaku - A me don sa te dua
Aferdita Demaku - Vallezon nusja e dhandrri
Aferdita Demaku ft Dona Janova - Lote dashurie
Mahmut Ferati - Dashnia cmenduria
Mahmut Ferati - Kalle Kalle Nane
Shyhrete Behluli - 1001 tmira
Shyhrete Behluli - Me vjen keq
Motrat Mustafa - Aida
Motrat Mustafa - Dashurija i then ligjet
Motrat Mustafa - Dy mikeshat
Motrat Mustafa - Hajde Nuse
Motrat Mustafa - Mashallah lule
Motrat Mustafa - Nje gyrbetqar
Motrat Mustafa - Sheqer Quno
Baby G ft. Besnik Qaka - Eja
Baboo Darabuka ft.Big Mama and DJ Benity - Dheze Dheze
Meda ft Vjollca Haxhiu - Bohet mire
GENA - Jeto Jeten
Faraoni G ft. Kastro Zizo - Jepma jepma
Kaos - Vandami
Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane