Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Ciljeta - Duty Free
Motrat Mustafa - O kjo kenga ime
Nikolle Nikprelaj - Kenga per te bugosurit
Blerina Braka - Me Lini Vetem
Lrc & Master Bass - Une Te Kenaq
West Side Family - Mbi gjithcka [Nese Mundesh]
Hazbi Therra - Kenga e Zagrebit(Pesna na Zagreb)
Aleksander Gjelaj & Bleona Qereti - Kenga e Cun Mu
Aleksander Gjelaj & Bleona Qereti - Shqiperi o Nen
Aferdita Dreshaj - Une nuk jam ajo (Kenga Magjike
Blerina Braka - Baby ime (Kenga Magjike )
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal (Kenga Magjike )
Evi Reci - Jeton tek ti (Kenga Magjike )
Fortesa Citaku - Rolet (Kenga Magjike )
Klejvis Saliaj - Jam une (Kenga Magjike )
Orinda Huta - Oqean (Kenga Magjike )
Produkt - Inati (Kenga Magjike )
Ronela Hajati - Kam frike te te dua (Kenga Magjike
Samanta - Pa perse (Kenga Magjike )
APG - Ti xhelozon
Adelina Ismaili - Nuk ngec
Aferdita Dreshaj - Une nuk jam ajo
Albana Bilall i- Largohem vete
B2N - Reklama Kenga Magjike
BURN - Ajo
Barbana - Se jam vajze
BlerinaBraka-Babyime
Blertina Shabani - Shtriga merzi
Blertina Shabani - Shtriga merzi_2
Burim Hoxha - S_ka leke
Dibosick-JomReper
ERIS HOXHA - AVUJ TE FTOHTE MESNATE
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal
Emi Bogdo - E huaj
Erjon Beci - Dhoma 2
Evi Reci - Jeton tek ti
Flori Mumajesi - Playback
FortesaCitaku-Rolet
Gentiana Podrimaj - Tenerifet
Ingrid Gjoni - Nemi nemi
Kaltrina Selimi - Ditelindja
Kastro Zizo - I penduar
Kejsi Tola - Qiellin do te prek me ty
KlejvisSaliaj-Jamune
Linda Halimi - Te dua vertete Kenga Magjike
Liria Brenda Teje Kenga Magjike
Lithium - Lotet e mi
Mimoza Mustafa - Papafingo
Mira Bregu - Magjia e tangos
Mira Konci - Sy femije

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20   >  >>