Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Ramize dhe Mirvet - Kqyrni shoqe
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Hajde halla e madhe (L
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Vllau jone i amel (Liv
Shqipe Kryeziu - Je rrit me sevda
Nazife dhe Merita Bunjaku - Hyn ne valle prishtina
1Bijt e Sef Mleqanit
Xeli - Hajde halla e madhe
Ramize dhe Mirvet - Kush po luan valle
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Hajde knojna me dahire
Shqipe Kryeziu - Kamarier o kamarier
Nazife dhe Merita Bunjaku - Ka faj syri qe tka pa
2Bijt e Sef Mleqanit
Xeli - Shum jena gzu lulije
Ramize dhe Mirvet - Bilbili ne kashte
Fatbardha Mustafa - Kenge dasmash
Ramize dhe Mirvet - Moj e mire shume ta due namin
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Hajde more dhanderr (L
Besnik Zeqiri - Kenge Dasmash
Fikrije Morina - Kenge Dasmash
Xeli - Nje vajz te bukur e kam pas
Shqipe Kryeziu - Kqyrni shoqe
Nazife dhe Merita Bunjaku - Kan met knu lulije
3Bijt e Sef Mleqanit
Xeli - Jena gezu
Ramize dhe Mirvet - Do ti kallim fitilat
Ramize dhe Mirvet - Na ka ardhe ni dore
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Hajde shoto mashalla (
Fadil Keca dhe Play Band - Kenge dasmash 1 (Live )
Xeli - Ishte nat e fundit
Shqipe Kryeziu - Ku e begenise
Nazife dhe Merita Bunjaku - Kenge dasmash
4Bijt e Sef Mleqanit
Xeli - Oj lulije pellumb i bardh
Ramize dhe Mirvet - Kenge dasmash
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Ani mori nuse (Live )
Ramize dhe Mirvet - Oj lulie oj llokum
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Kallma Cigaren (Live )
Fadil Keca dhe Play Band - Kenge dasmash 2 (Live )
Adriatik Asllani - Kenge Dasmash
Shqipe Kryeziu - Do ti kallim fitilat
Xeli - Mos fol keq
Florim Nuhaj - Kenge Dasmash
Shqipe Kryeziu Neve nuk na dhimet malli -
Nazife dhe Merita Bunjaku - Kjaj Mihane
5Bijt e Sef Mleqanit
Motrat Mustafa - Kenge Dasmash
Ramize dhe Mirvet - Kenge dasmash
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Dy dele treqind pare (
Ramize dhe Mirvet - Para dere na ka bi nje rrush
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Knoni Qika me dahire (

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...    >  >>

Muzik Shqip - Të Reja

Sinan Vllasaliu - OK
Sinan Vllasaliu - Nyje nyje
Aida Doci ft. Gold Ag - Pe du
Altin Sulku ft. Ciljeta - Fle ne shpirtin tim
Aferdita Dreshaj - Another1
Getinjo ft. Kida - Ku je
Mahmut Ferati - Shami boj pembe
Daim Lala - Ah bre zemer
Aida Doci - Jena shpi e madhe
Aida Doci - Po vjen nusja
Daim Lala - Mashalla
Etnon feat Fajt and Dj Dagz - Ca bon per mu
GJIKO - MOS MA PERZIJ
Labinot Tahiri Labi - Sa pa fat qellova
Mahmut Ferati - Perhajr Nane synetia e djalit
Mahmut Ferati - Toka sna kish majte
Mahmut Ferati - Tprifte e mbara
Motrat Mustafa - Faleminderit diaspore
Motrat Mustafa - Mentor Retkoceri
Shaqir Cervadiku - Helmi i dashnise
Shyhrete Behluli - Per shoqni
Vjollca Selimi dhe Aziz Murati - Pike ne zemer
Lumi B - Aha aha
Sabri Fejzullahu - Tak tak
Sabri Fejzullahu - Xhamat e thyer
TRIMI - Hej goce
Vellezerit Mziu - Uje uje se u kall
Cyanide - Ku Qendron Zemra
Alban Mehmeti - Aman
Daim Lala - Shih me sy
Aferdita Demaku - A me don sa te dua
Aferdita Demaku - Vallezon nusja e dhandrri
Aferdita Demaku ft Dona Janova - Lote dashurie
Mahmut Ferati - Dashnia cmenduria
Mahmut Ferati - Kalle Kalle Nane
Shyhrete Behluli - 1001 tmira
Shyhrete Behluli - Me vjen keq
Motrat Mustafa - Aida
Motrat Mustafa - Dashurija i then ligjet
Motrat Mustafa - Dy mikeshat
Motrat Mustafa - Hajde Nuse
Motrat Mustafa - Mashallah lule
Motrat Mustafa - Nje gyrbetqar
Motrat Mustafa - Sheqer Quno
Baby G ft. Besnik Qaka - Eja
Baboo Darabuka ft.Big Mama and DJ Benity - Dheze Dheze
Meda ft Vjollca Haxhiu - Bohet mire
GENA - Jeto Jeten
Faraoni G ft. Kastro Zizo - Jepma jepma
Kaos - Vandami
Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane