Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Luljeta Krasniqi - Numrit tend i bie
Valtoni Krasniqi - Moj tradhtare
Fatmir Krasniqi - Rruges isha tuj kalu
Hekuran Krasniqi - Lene cigaren
3Kto Rejat E Sodit
Valton Krasniqi ft Mc Qoppa - Oh No -
Valton Krasniqi - Ndjej Mall Per Ty
Luljeta Krasniqi-E kjo dashnia
Edi Krasniqi - Ti ne zemren time
Luan Krasniqi - Kush ka rrejt e kush tka mashtrue
Bubulina Krasniqi - Mjaft me
Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Valton Krasniqi - Martohet zotnija
Hekuran Krasniqi ft Gentz - I wanna fly
Lendrit Krasniqi - Me Ka Zan Sevdaja 2o
Merita dhe Resmije - Tash je Pendu
Luljeta Krasniqi - Gjyle o Lan
Ymerli Krasniqi - Ah dashni ah dashni
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Po te kam
Premtim Mehmeti - Xhelozia
Petrit Krasniqi - Nese Largohesh
Edi Krasniqi - Hajde shoto mashalla
Hekuran Krasniqi - Live
Mhill Krasniqi - Deri sot nuk e kam dit qka koka d
Ymerli Krasniqi - Pse o shpirt
Ramadan Krasniqi (DANI) - Jeta ne diaspore
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Luljeta Krasniqi - Tradhtia nuk falet
Lendrit Krasniqi - Kujton Baba i Lules 2o
Valtoni Krasniqi - Sagapo (Te dua )
Gold AG ft Poni ft Hekuran Krasniqi - Cameri
Luljeta Krasniqi - Zjarr dhe acar
5me kto fjal me ke ronu
Vllezrit Krasniqi - Qoje kryt moj nusja jon
Mirsada Krasniqi - S mendonja
Luljeta Krasniqi-Luj Xhemile
Hekuran Krasniqi - Princesh 2o
Luan Krasniqi - Hajde me mu
Bubulina Krasniqi - Ti shko
Valton Krasniqi - Je e bukur
Valton Krasniqi - Ndjej mall per ty
Lindor-Krasniqi-Kaqurrele
Luljeta Krasniqi - Rremo Titana
Resmije Krasniqi - Knon bilbili
Luljeta Krasniqi - Jallla bana
Ymerli-Krasniqi - E verteta del ne shesh
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Sa e bukur
Premtim Mehmeti - Prap te dua
Dani - Kalle qitja timin

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9   >  >>